pierwszy taniec

Kwi

06

Jaka piosenka na pierwszy taniec?

Published by In Category Blog

Niezwykle piękną i bardzo wzruszającą częścią przyjęcia weselnego jest ten, w którym Para Nowożeńców tańczy razem po raz pierwszy jako mąż i żona. W oczach wielu gości pojawiają się wówczas łzy radości, są to przepiękne momenty, które chciałoby się zatrzymać na dłużej – na szczęście można je jeszcze utrwalać na zdjęciach oraz nagraniach pamiątkowych. Jednak kiedy przychodzi co do czego i piosenka na pierwszy taniec ma zostać wybrana, nie bardzo wiadomo, na co postawić. Jak w tej sytuacji postąpić?

Wybierzcie utwór na pierwszy taniec, który jest dla Was ważny

Najlepiej byłoby, gdybyście zdecydowali się na taniec do takiego utworu, który jest dla Was ważny. Może będzie to piosenka, która miło Wam się kojarzy, przy której pocałowaliście się po raz pierwszy…możliwości jest wiele. Kiedy jednak macie ochotę wybrać utwór, który zwyczajnie się Wam podoba i do którego mielibyście ochotę zatańczyć – nie ma najmniejszego problemu.

Zapraszamy do odwiedzenia komis sukien ślubnych – najlepszy komis ślubny!

A co, jeśli nie jesteście najlepszymi tancerzami?

To już nieco inna kwestia, wszak nie od dziś wiadomo, że niektóre pary tańczą wprost obłędnie, innym natomiast nie wychodzi to najlepiej – delikatnie mówiąc. Ale nie musicie przejmować się tym, że wasz pierwszy taniec okaże się porażką. Co zatem zrobić? Wystarczy tylko udać się do którejś ze szkół tańca, a tam profesjonalni choreografowie zajmą się tym, byście tańczyli wspaniale, sunąć lekko i delikatnie po parkiecie!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 2104, dzisiaj: 1

  

Zostaw odpowiedź