buty ślubne

Lut

06

Buty ślubne – najnowsze trendy 2017roku

Published by In Category Blog

Nie da się ukryć, że temat ten jest szalenie istotny. Wszak Panna Młoda nie tylko musi w dniu swojego ślubu i wesela cudownie się prezentować, ale także przez całą noc tańczyć z gośćmi weselnymi (oraz oczywiście ze swoim świeżo upieczonym małżonkiem). Buty ślubne dla niej powinny zatem stanowić idealny mariaż fantastycznego wyglądu z ponadprzeciętną wygodą.

Czy warto oszczędzać na ślubnych butach? Zdecydowanie nie! egzemplarze tanie i wykonane ze sztucznej skóry sprawią z pewnością, że na stopach Panny Młodej pojawi się niejeden pęcherz czy odgniecenie. Warto wydać więcej i czuć się komfortowo.

Miłośniczki tradycyjnych rozwiązań z pewnością wybiorą obuwie barwy białej. Przyznać trzeba jednak, zę raczej nie nadaje się ono do założenia na inną okazję. Zatem te kobiety, które pragną nieco zaszaleć i jednocześnie nosić swoje ślubny buty także później, wybierają te w innych barwach. Zdarzają się błękitne, turkusowe, czerwone – pamiętajmy, by były odpowiednio dobrane do innego elementu stylizacji, na przykład ślubnego bukietu albo biżuterii. W przeciwnym razie będziemy mieć do czynienia z niezamierzonym chaosem.

Gdy Panna Młoda jest niewiele niższa od partnera, może z powodzeniem zdecydować się na płaksie buty ślubne. Te jednak z pań, które pragną dodać sobie kilka centymetrów, wybrać mogą szpilki – jednak z pewnością nie na niebotycznych obcasach. Bardzo ważna uwaga – w ślubnych butach należy koniecznie pochodzić po domu kilka dni wcześniej, inaczej założenie ich w Tym Wyjątkowym Dniu okazać się może istną katorgą.

Najwspanialsze modele butów dla Panny Młodej prezentujemy dla Was na blog ślubny Prócz tego cała masa innych informacji branżowych. Warto nas odwiedzić!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 2324, dzisiaj: 1

  

Zostaw odpowiedź